- TÜRCERT Belgelendirme Ve Danışmanlık Hizmetleri Paylaş

TÜRCERT Belgelendirme Ve Danışmanlık Hizmetleri

 

TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. ve danışmanlık hizmetlerimizi alt kısımda yer alanlar kapsamaktadır.

 

Olgunluk Düzeyi Değerlendirmesi
Programa katılmak isteyen kuruluşlarla ön görüşme gerçekleşerek programın hedefi,amacı kuruluşa getireceği yararlar, müracaat öncesi ve sonrası işleyecek  aşama detaylı şekilde iletilir. Ardından kuruluşun durumunu belirleyebilmek adına her departman yöneticisi ile tek tek görüşme yapılarak ön inceleme raporu hazırlanır. Ön inceleme raporu TÜRCERT belgelendirme kuruluşu olarak danışmanlarımızın bizzat kuruluşları ziyareti ile ücretsiz yapılır.

 

İncelemenin sonucuna uygun müracaat öncesi hazırlık adına kuruluşun ne kadar bir zaman danışmanlığa gereksinim duyduğu belirlenerek kuruluşa teklif verilir.

 

Müracaat Hazırlık Aşaması
Müracaatta bulunacak  marka ön şartları sağlıyorsa  aday kuruluşa aşağıda yer alan alanlarda danışmanlık sağlanarak TÜRCERT belgelendirme kuruluşu incelemesine uygun firma fonksiyonları tekrardan yapılandırılır.

 

» Marka yönetimi
» Kurumsal yönetim
» Marka performansı
» Finansal performans
» Bilgi sistemleri yönetimi
» Tedarik halkası yönetimi
» İnsan kaynakları yönetimi
» Ürün dizaynı, araştırma ve geliştirme
» Pazarlama, müşteri ve ticaret yönetimi
» Stratejik koordinasyon ve kurumsal performans yönetimi

 

Müracaat Aşaması
Firma aşamaları danışmanlığımız sonucu TÜRCERT belgelendirme kuruluşu olarak denetimimize hazır duruma getirmesinin ardından TÜRCERT belgelendirme kuruluşu olarak müracaat aşaması başlatılır, bu kapsamda müracaatta bulunacak kuruluşun bulundurması gereken evraklar, otomasyon sistemine kayıt vb. işlemler hakkında danışmanlık vermekteyiz.